Aktualnie oglądasz: Stoły Handlowe Kraków

Stoły ekspresowo rozkładane

W miejsca, gdzie potrzebne jest bardzo szybkie przygotowanie przestrzeni do ekspozycji, bardzo dobrze sprawdzają się specjalne stoły ekspresowe. To konstrukcje, która posiadają funkcję błyskawicznego demontażu i montażu, są wodoodporne, posiadają rolowane lady wykonane z drewna. Stoły pod względem swojej konstrukcji są wykonywane ze stelaża ze stali ocynkowanej, aby były odporne na rdzę. Możliwe jest dodatkowe powlekanie lub zastosowanie malowania proszkowego na dowolny kolor z palety.

Stół ekspresowy posiada też matę rolowaną oraz może mieć osłony boczne. Wszystko mieści się w niewielkim worku, który sprawia, że całość łatwo się transportuje w dowolne miejsce. Stoły posiadają przeważnie niewielkie obciążenie, do 50 kilogramów, ich rozmiary są różnorodne, począwszy od 1,5 metra aż do 3 metrów. Stoły doskonale sprawdzają się podczas wystaw, targów, do handlu w czasie imprez plenerowych, a także na promocje, cateringi, manifestacje, koncerty, bankiety czy festyny.

Są one chętnie wybierane, ponieważ łączą w sobie wszystko to, co niezbędne – błyskawiczny montaż i demontaż, estetykę, dużą przestrzeń do ekspozycji oraz dodatkowo są bardzo proste w transporcie i nie zajmują podczas niego dużej ilości miejsca. Dlatego też kupowane są bardzo często i cieszą się sporą popularnością.

Stoły

Zaletami stołu expresowego jest możliwość bardzo szybkiego montażu i demontażu, wodoodporna, rolowana lada, wysoka jakość wykonania.

Informacje techniczne stół expresowy

Stelaż wykonany jest z wysokiej jakości stali cynkowanej galwanicznie. Zapewniamy jeszcze dłuższą trwałość oraz zwiększoną estetykę, dzięki dodatkowemu powleczeniu.

Kompletny stół zawiera stelaż, rolowaną ladę, (osłony boczne - wg zamówienia), worek-opakowanie.

Występują dwa modele stołów:

Typ pierwszy

Są to stoły wykonane ze stalowego, galwanizowanego profila 20x20 mm oraz z drewnianego blatu. Stół ma wysokość 80 cm i dostępny jest w następujących długościach: 1,5m, 2 m, 2,5 m oraz 3 m.

  • Szerokość blatów: 90 cm i 115 cm

  • Max obciążenie do 50 kgTyp drugi:

Stelaż wykonany jest z wysokiej jakości stali cynkowanej galwanicznie oraz z drewnianego blatu.

Zastosowanie handlowo-wystawowe handel, targi, wystawy, promocje, eventy, dni otwarte, catering, manifestacje, koncerty, festyny, bankiety i inne wydarzenia.

Czas montażu i demontażu to kilkadziesiat sekund dla dwóch osób.

Dostępne wymiary:

       WYMIAR

 

     Wymiary po rozłozeniu stołu

WAGA

[m]

 

[m]

[kg]

      Stół  1.5 + lada

 

1,5 dł x 0,80 szer.x 0,90 h

       23

       Stół   2.0 + lada

 

2,0 dł x 0,80 szer. x 0,90 h

       26

       Stół    2.5 + lada

 

2,5 dł x 0,80 szer. x 0,90 h

       29

       Stół    3.0 + lada

 

3,0 dł x 0,80 szer. x 0,90 h

       35

Stoły ekspresowe, stół do handlu.

Stoł ekspresowy, festyny, namioty handlowe.

Stoły expresowe, stół ekpresowy, namioty handlowe. NAMIOTY HANDLOWE - KRAKÓW NAMIOTY HANDLOWE - KRAKÓW

Galeria namioty handlowe:

www.festyny.info.pl
www.festyny.info

zamki dmuchane kraków